بهترین سمساری در شرق تهران

سمساری در شرق تهران:

هرفردی حداقل یکبار به سمساری مراجعه کرده است.برای خرید آسان و سریع لوازم دست‌دوم یا فروش لوازم خانه یا اداره بهترین وسریعترین راه مراجعه به سمساری است.

تهران از جمله شهرهای محبوب ایران است که با داشتن 22 منطقه به بخش های مختلفی تقسیم شده است. یکی از این بخش ها شرق‌تهران است که از قسمت‌های بسیار دیدنی با جاذبه‌های گردشگری متفاوتی است.

سمساری در شرق تهران رونق فراوانی دارد به همین دلیل و با توجه به ترافیک سنگین شرق‌تهران مراجعه به سمساری دشواراست اما نگران نباشید چون کارشناسان ما در شرق تهران درهرساعت شبانه روز و در کمترین زمان ممکن خود را به شما میرسانند پس همین حالا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

سمساری در شرق تهران

نقشه تهران

مناطق شرق تهران:

از مناطق شرق تهران میتوان به تهرانپارس، حکیمیه، نارمک، هنگام، هروی، علم و صنعت، فرجام، سراج، شمس آباد، مجیدیه، شمیران نو، قنات کوثر، شیان، لویزان، نارمک، وحیدیه، مجیدیه جنوبی، تهرانپارس، تسلیحات، فدک، کرمان، مدائن، هفت حوض، دردشت، زرکش، لشکر و… اشاره کرد.

سمسار کیست؟

سمسار به معنی رابط میان خریدار و فروشنده است که با قیمتی منصف کالادست‌دوم را از فروشنده میخرد وبا ایجاد تغییراتی درآن، کالا را به خریدار میفروشد و بهترین سمساری در شرق تهران سمساری صدرا با 20 سال تجربه ی مفید است.

سمساری در شرق تهران

به چه کالاهایی دست دوم میگویند؟

به کالاهایی که نو نبوده و مورد استفاده واقع شده باشند، کالای دست دوم میگویند که سمسار به عنوان خریدار گاهی آن کالا را میخرد و گاهی به عنوان امانت بار با گرو گرفتن آن کالا مبلغی پول نقد به امانت‌دهنده پرداخت میکند.

مطالب تصادفی :  "do you know the A Routines?" gorilla carts canada several Innovative Secrets to Remedy
چه سمساری قابل اطمینان است؟

کسانی که به کار سمساری مشغول اند باید دارای مجوز باشند و بدون آن کارشان از نظر قانونی صحیح نیست و همچنین باید به برندها و مارک‌های لوازم مختلف آشنایی داشته و فرق اصل(اورجینال) و کپی را بدانند تا بتوانند منصفانه مبلغی در خور کالا را روی آن قیمت گذاری کنند.

فواید خرید ازسمساری:

  1. صرفه‌جویی مالی با مصرف لوازم و اشیا دست‌دوم
  2. 2.تهیه لوازم با کیفیت­تر با قیمت پایین‌تر
  3. 3.ایجاد تنوع درمنزل و محیط کار

4.کمک به محیط زیست به دلیل نیاز نداشتن به تولید دوباره لوازم

5.دسترسی به لوازم آنتیک، قدیمی و کلکسیونی

تجربه نشان داده که تمایل افراد به کالای دست دوم بسیار بیشتراز کالای نو میباشد زیرا اجناسی که در فروشگاه ها با قیمت بالا و سرسام آور همراه است در سمساری با قیمتی پایینتر قابل دستیابی است.

 اما نکته جالبتر توجه افراد به وسایل قدیمی و آنتیک است که در سمساری هم قابلیت دسترسی سریعتری دارد و هم با قیمتی بهترعرضه میشود.

همین حالا با کارشناسان ما در سمساری صدرا تماس حاصل فرمایید.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.