بهترین سمساری در شمال تهران

سمساری در شمال تهران

بهترین سمساری در شمال تهران، سمساری صدرا با بیش از 20 سال تجربه در کوتاهترین زمان و با بهترین قیمت وسایل خانه‌ ‌شما اعم از فرش­های ‌دستباف و ماشینی، مبلمان‌استیل و راحتی، سرویس‌خواب، آینه قدی، بوفه، شکستنی، خرده‌ریز، لوازم‌آنتیک، لوازم برقی، سرویس قابلمه­های مسی و وسایل ریز و درشت را از شما خریداری میکند.

سمساری ما درمناطق شمال تهران شامل تجریش، دربند، ازگل، اقدسیه، زعفرانیه، اوین، شهرک ‌‌نفت، چیذر، دارآباد، ولنجک، جوزستان، امامزاده قاسم، شهرک محلاتی، فرمانیه، فرشته، قیطریه، کاشانک، دزاشیب، محمودیه، سوهانک، آجودیه، جماران، الهیه، نیاوران، کاشانک، باغ‌فردوس و کامرانیه و… با بالاترین قیمت خریدار وسایل‌قدیمی و قابل‌فروش شماست.

اکثر مردم حداقل یکبار به سمساری مراجعه کرده اند.باتوجه به زمان کم وترافیک سنگین شمال‌تهران پیدا کردن سمساری دراین نقطه با دشواری همراه میباشد البته جای نگرانی نیست که سمساری ما در کوتاهترین زمان ممکن و با بهترین قیمت های پیشنهادی در خدمت شماست.

سمساری در شمال تهران

سمسار کیست؟

بگذارید اینگونه توضیح دهیم که وقتی فردی یک کالایی را میخرد و بعد از مدتی قصد فروش یا تعویض آن را می گیرد و به یک کارشناس که توانایی قیمت‌گذاری منصافه را داراست مراجعه‌میکند به طوری که نه به زیان فروشنده و نه به زیان مشتری باشد به آن کارشناس منصف سمسار گفته میشود.

البته شغل سمساری گسترده تر از این حرف هاست ولی در این بین نکته حایزاهمیت این است که بهترین سمساری در شمال تهران آن است که از اتحادیه مجوز داشته باشد ومطمئن و منصف باشد.

با رشد تکنولوژی مردم سالانه بسیاری از وسایل‌منزل خود را تعویض میکنند و در این میان نیازمند سمساری منصف هستند که کالاهارا با قیمتی مناسب بخرد و نیز بتوانند کالاهای دست‌دوم مرغوبی را از آنها تهیه کنند.

مطالب تصادفی :  The very best Free VPN For Apple pc

سمساری در شمال تهران

مزایای فروش لوازم به سمساری صدرا در شمال تهران:

1.کارشناسان ما ازتمامی مارک­ها، برندها و…آگاهی دارند و میتوانند نزدیکترین قیمت به کالای شما را بررسی کنند.

2.کارشناسان ما درتمامی روزهای هفته و تمامی ساعات آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

3.مجموعه‌ی ما خریدار کلیه ی لوازم‌خانگی و اداری شما از یخچال، گاز، ظروف مسی، تا صندلی‌چرخدار، میزمناظره و… است.

یکسری از لوازم آشپزخانه هستند که تمایل به تعویض آنها با توجه به وجود انواع آنها در سمساری بسیار بالاست از جمله چای سا‌‌‌ز، قهوه جوش، کباب پز، آبمیوه گیری و…

سمساری در شمال تهران

امروزه افراد با توجه به شرایط سخت اقتصادی جابه‌جایی منزل مهاجرت یا مدرنیته‌سازی وسایل‌منزل اقدام به فروش آنها به سمساری­ ها میکنند اما توجه داشته باشید که قبل از اقدام به فروش از طریق کارشناسان ما از قیمت واقعی وسایلتان مطلع شوید.

سوالاتی که اغلب فروشندگان وسایل از کارشناسان ما دارند؟

1.وسایل برحسب چه چیز از نظر قیمت ارزیابی میشوند؟

بر اساس اینکه مدرنیته یا قدیمی باشند، سالم یا دارای مشکل باشند و قیمت روز آنها.

2.هزینه فروش چگونه به فروشنده پرداخت میشود؟

برحسب نظرفروشنده به صورت نقدی یا کارت به کارت پرداخت میشود.

3.کارشناسان شما در چه مناطقی فعالیت دارند؟

کارشناسان ما در سراسرتهران بزرگ ازشمال تا جنوب و از شرق تا غرب آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستند.

 

 

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.