شماره تلفن سمساری درشمال تهران

شماره تلفن سمساری درشمال تهران در وبسایت ما موجود است برای اطلاع از قیمت و خرید کالای مورد نیازتان میتوانید با شماره های درج شده در وبسایت ما تماس حاصل فرمایید.شماره تلفن سمساری درشمال تهران

هر کسی می تواند کالاهای قدیمی را از مردم بخرد و بفروشد، اما قوانین برای هر کسی است که کالاهای قدیمی می خرند

یا کالا را به مردم می فروشد، صدق نمی کند، اگر تمام کالاها مستقیماً از تولیدکنندگان، عمده فروشان یا فروشندگان خریداری شوند یا از مردم دریافت شوند، چنین خواهد بود.شماره تلفن سمساری درشمال تهران

شماره تلفن سمساری درشمال تهران

کالاهای قدیمی کالاهایی هستند که قبلاً متعلق به کسی بوده و مورد استفاده قرار گرفته اند یا توسط شخص دیگری استفاده شده اند و تازه نیستند. تجارت در کالاهای قدیمی در داخل شهر برای فرد غیرقانونی است؛ تنها افراد دارای مجوز مجاز قادر به انجام این کار هستند.

نحوه درخواست مجوز سمساری؟

به منظور درخواست پروانه سمساری  در مرحله اول، نسخه ای از این درخواست برای بررسی و بررسی پیشینه به رئیس پلیس ارجاع خواهد شد.

تا زمانی که تحقیقات به پایان نرسیده، هیچ مجوزی صادر نخواهد شد، تمام هزینه ها باید پرداخت شود، قانون شهرداری باید دنبال شود و استانداردهای تصویب برآورده شود.شماره تلفن سمساری درشمال تهران

مشخصات هر متقاضی باید توسط اداره پلیس ثبت و برای مقایسه و تحقیقات سابقه کیفری به مقامات فدرال و ایالتی ارائه شود. در مورد شرکت ها طبق این قوانین کسانی که ملزم به ارائه اطلاعات هستند باید اثر انگشت خود را ارسال کنند. در صورت درخواست مجوز، هزینه سالانه تعیین می شود.

تمام مجوزها به مدت یک سال معتبر هستند و پس از یک سال منقضی می شوند. همه فروشندگان کالاهای قدیمی ملزم به اجازه بررسی سوابق کسب و کار خود توسط یک افسر پلیس هستند.

شماره تلفن سمساری درشمال تهران

هیچ معامله گر ملزم به نگه داشتن کالاهای قدیمی در جایی نیست که توسط شهرداری مجوز ندارد. متقاضیان مجوز خرید و فروش کالاهای قدیمی باید حداقل 18 سال سن داشته باشد.شماره تلفن سمساری درشمال تهران

صرف نظر از اینکه معاملات در یک انبار موقت صورت می گیرد یا از طریق غرفه موقت یا در اینترنت، بر اساس قانون معامله گران اجناس قدیمی، تمام فروشندگان مجاز به خرید و فروش کالاهای قدیمی، به استثنای کسانی که تحت مجوز «قانون» فعالیت می کنند، اکنون باید با «کالاهای برنامه ریزی شده» تجارت کنند.

هنگامی که شما کالاهای قدیمی خود را برای فروش گذاشتید ونیاز فوری به پول نقد دارید، می توانید نزدیکترین سمساری خود را  که در آن زندگی می کنند اطلاع رسانی کنید.شماره تلفن سمساری درشمال تهران

شما می توانید این کار را به صورت آنلاین انجام دهید. اگر شما علاقه مند به فروش آنلاین نیستید و نمی خواهید برای فروش آنلاین هزینه ای پرداخت کنید، فروش محلی به شما پول و بدون هیچ هزینه ای از بسته بندی و حمل و نقل صرفه جویی، و در برخی موارد، فروش محلی ما را از نگرانی در مورد حمل و نقل کالاهای شکننده جلوگیری می کند.

شماره تلفن سمساری درشمال تهرانقبل از رفتن به یک سمساری، داشتن اطلاعات کافی در مورد فروش کالاهای قدیمی، از جمله کالاهایی که قصد فروش آن را دارید، این اطلاعات می تواند به شما در داشتن یک معامله رضایت بخش کمک کند.

انتظار نداشته باشید که یک سمسار قبل از معامله همه چیز را در مورد کالاهای قدیمی توضیح دهد. این اتفاق هرگز رخ نخواهد داد زیرا مشتاق انجام ارزیابی های رایگان نیستند و البته حق با آنهاست.

برای تعیین ارزش، به فروشگاه سمساری بروید، اطلاعات لازم را دریافت کنید، حتما وضعیت محصول را به دقت ارزیابی کنید زیرا تاثیر عمده ای بر ارزش آن دارد. این کمک خواهد کرد که شما را به یک ایده تقریبی از کالای خود  دریافت کنید.

کاهش قیمت محصول شما به این معنی است که انتظار دارید کاهش 25 تا 50 درصدی قیمت خرده فروشی داشته باشید: پس از انجام تمام تحقیقات مهم قیمت گذاری و صادقانه ارزیابی وضعیت، ایده خوبی دارید که محصول شما چقدر ارزشمند است.

شما وارد مغازه خواهید شد. تعجب نکنید وقتی که فقط حاضرند 25 تا 50 درصد قیمت محصول شما را بپردازند.